Registreerumine konverentsile „Kiusamisvaba haridustee“ on lõppenud

Kolmapäeval, 2. aprillil toimuvale konverentsile „Kiusamisvaba haridustee“ registreerumine on lõppenud, kuna kohtade arv on täis.

Tutvu ajakavaga

„Kiusamisvaba haridustee“ konverentsil tutvustatakse olemasolevaid programme ja materjale kiusamisvaba õppekeskkonna loomiseks. Konverentsi avab Tema Kuninglik Kõrgus Taani kroonprintsess Mary ning tervitussõnad ütlevad õiguskantsler Indrek Teder ja Vabariigi Presidendi abikaasa Evelin Ilves.

Konverentsile esinevad tunnustatud rahvusvahelised eksperdid Christina Salmivalli Soomest ja Lars Stilling Netteberg Taanist ning Eesti selle ala asjatundjad Margit Sutrop Tartu Ülikooli Eetikakeskusest, Sirje Piht Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste Instituudist ja Kristiina Treial Tartu Ülikoolist. Lisaks saab kuulda SA Kiusamise Vastu pilootprojektist (KiVa) ja Lastekaitse Liidu projektist „Kiusamisvaba lasteaed ja kool“.

Oma kogemustest räägivad konverentsil kisamisvastastes programmides osalenud kooli ja lasteaia juhid. Ühiselt arutatakse, kuidas kiusamisvaba õppekeskkond aitab kaasa õpilaste õppeedukusele ja üldisele heaolule, vahetatakse kogemusi ja muresid ning visandatakse ühiselt tulevikku.

Konverentsi korraldab Õiguskantsleri Kantselei koostöös Lastekaitse Liiduga.